4Scooters
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
4Scooters


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Bancuri, glume, intamplari haioase

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Bancuri, glume, intamplari haioase Empty Bancuri, glume, intamplari haioase Sam Apr 25, 2009 5:34 pm

Admin-razvan01

Admin-razvan01
Admin

Daca stiti si voi bancuri,glume,intamplari haioase, scrieti-le aici ca sa mai radem si noi... Very Happy

https://4scooters.forumgratuit.ro

2Bancuri, glume, intamplari haioase Empty Re: Bancuri, glume, intamplari haioase Dum Apr 26, 2009 9:44 am

Admin-razvan01

Admin-razvan01
Admin

Pe sectiunea divertisment, de astazi, s-a facut urmatoarea regula : Aveti voie sa postati o poza/un status/un banc pe zi!!! asta ca sa nu facem posturi aiurea

https://4scooters.forumgratuit.ro

3Bancuri, glume, intamplari haioase Empty Re: Bancuri, glume, intamplari haioase Lun Mai 04, 2009 11:38 pm

Admin-Rzw*design

Admin-Rzw*design
Admin

2 bombe se intalnesc deasupra Oceanului Pacific:
-Noroc.
-Noroc. Da` tu cine esti?
-Sunt bomba americana. Tu?
-Eu sunt bomba rusa. Stii ce? Hai la o bere impreuna!
-Hai!
Zis si facut. Dupa vreo 2 ore…bombele ametite bine. Bomba rusa, foarte grijulie, catre cea americana:
-Vad ca ai cam intrecut masura, hai sa te duc acasa!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

4Bancuri, glume, intamplari haioase Empty Re: Bancuri, glume, intamplari haioase Lun Mai 04, 2009 11:43 pm

Admin-Rzw*design

Admin-Rzw*design
Admin

Intr-o seara elevii clasei a III-a din Basinesti Sat dau o petrecere la unul din
ei.La un moment dat mama unui baiat aude niste zgomote si speriata deschide usa.
-Ce facetzi voi copii aici??
-Sex in grup!
-E bine….eu credeam ca fumatzi.
Smile)))))))))

5Bancuri, glume, intamplari haioase Empty Re: Bancuri, glume, intamplari haioase Joi Aug 27, 2009 7:21 am

Ciprian

Ciprian

Ce face o blonda cu o janta de scuter?
Incearca sa o puna pe umar...

Cand eram mic visam sa am femei,cand am devenit mare visam sa fiu sef la Durex!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum